image
Drobečková navigace

Úvod > Nabízené služby > Horizontální solárium

Horizontální solárium

Horizontální solárium jako dokonalá kombinace relaxace a opalování během celého roku. Díky horizontálnímu soláriu získáte dokonalé opálení během celého roku, a to v příjemné poloze vleže. Budete si tedy alespoň na chvíli připadat jako na dovolené u moře. A to je opravdu skvělý pocit.  Pro ještě lepší zážitek z celkové relaxace vám můžeme nabídnout navíc poslech příjemné hudby. 

Nesmírnou výhodou horizontálního solária je velké množství funkcí, které vám nastavíme přesně podle vašich přání a potřeb, a to včetně nastavení teploty vzduchu a regulace opalování obličeje. To můžeme ztlumit či zcela vypnout.

Sdělte nám svou představu o tom, jakého opálení chcete dosáhnout. My následně solárium individuálně přizpůsobíme právě vám. Váš zážitek z opalování a jeho konečný výsledek bude díky tomu naprosto perfektní.

Odhoďte obavy z první návštěvy solária. Náš profesionálně proškolený personál vám vysvětlí princip fungování solária a vybere přesně pro vás to nejlepší řešení. To vše s ohledem na vaše potřeby a váš typ kůže.